Horror 3D
#gry3D   #gryKomputerowe Gra typu horror. Gracz wciela się w sanitariusza transportującego ofiarę wypadku nocą przez las. W odstępach czasowych generowane są losowe zdarzenia z zaimlementowanej puli, zaskakujące i przerażające gracza. Ścieżka dźwiękowa zawarta w grze znakomicie buduje napięcie. Modele 3D pojazdów, postaci i inne zostały wykonane od zera na potrzeby tej produkcji. Opracowano także dedykowany model jazdy i zbudowano trasę liczącą ponad 25 km w skali rzeczywistej. Gra została stworzona w środowisko Unity 3D.

 

 

 

Housing Fever
housingfever.com
#gryJava   #gryKomputerowe Housing Fever to gra budowlano-strategiczno-ekonomiczna, symulująca zarządzanie blokiem mieszkalnym. Gracz jest odpowiedzialny za konstrukcję mieszkań, ich wyposażenie i dociągnięcie mediów. Następnie za wynajem mieszkań w zależności od ich standardu zróżnicowanym grupom lokatorom. Gracz musi także zapewnienić lokatorom odpowiedni stopnień zadowolenia, ich potrzeby i oczekiwania różnią się w zależności od licznych czynników, które wpływają również na relacje między nimi. Kluczem jest osiągniecie opłacalności, poprzez odpowiednie zarządzanie i inwestycje w celu zbilansowania przychodów. Gra zawiera szerokie możliwości, wiele elementów losowych a także humorystycznych. Również specjalnie stworzoną oprawę graficzną oraz dedykowaną klimatyczną muzykę.

 

 

 

Strzelanka + platforma gier online
#gryHTML5   #gryPrzegladarkowe   #gryOnline   #grySieciowe Mini gra strzelanka online nawiązująca tematycznie do gry CS:GO. Gra wykonana wg specyfikacji dostarczonej przez klienta wraz ze skomplikowaną platformą do gier online. Zliczanie ilości strzałów, obliczanie celności oraz czasu reakcji i na tej podstawie rozstrzyganie o zwycięstwie. Parametryzowalne ustawienia gry (ilość plansz, celów, czas ich pokazywania itp.). Broń obraca się jako klatki animacji obracania obiektu 3D, efekty w postaci krwi po trafieniu i rozbłysku strzału. Zawiera 20 plansz do wylosowania i po 9 losowych miejsc wyświetlania celów na każdej. Tryb treningu offline, czat publiczny i prywatny. Platforma koordynuje interakcje między graczami oraz graczem a serwerem na każdym etapie (lobby, zaproszenie do gry, rozgrywka, wybór zwycięzcy itp.) oraz obsługuje zaawansowany system zdarzeń (np. zamknięcie przeglądarki w czasie gry, próba wejścia do gry po adresie url i wiele innych). Otwarta architektura pozwala na proste dołączanie gier do frameworku platformy używając zestandaryzowanych rozwiązań.

 

 

 

Ruletka
#gryHTML5   #gryPrzegladarkowe Gra symulująca grę kasynową typu ruletka. Plansza umożliwia obstawianie żetonów w około 130 miejscach (także na przecięciach 2 lub 4 pól planszy). Zaprogramowano mechanizm losowości wraz z obliczaniem wygranej niezależnie od stopnia skomplikowania rozstawienia żetonów na planszy. Część obiektów w grze zostało wykonanych w 3D, a następnie wykorzystano ich rzuty. Gra zawiera dedykowane efekty dźwiękowe oraz animacje.

 

 

 

Jednoręki Bandyta
#gryHTML5   #gryPrzegladarkowe Gra symulująca działanie automatu hazardowego typu "jednoręki bandyta". W grze zaimlementowano parametryzowany mechanizm losowości. Model automatu został wykonany w 3D, a następnie jego rzut został obrobiony graficznie. Gra zawiera dedykowane efekty dźwiękowe oraz animacje.

 

 

 

Zapamiętywanie Wyrazów
#gryHTML5   #gryPrzegladarkowe Jedna z zestawu trzech gier edukacyjnych dla dzieci, wykonanych na zlecenie według dostarczonego projektu. Rozgrywka polega na zapamiętaniu kolejno pojawiających się pojedynczych wyrazów, a następnie wskazaniu ich w tej właśnie kolejności na planszy zawierającej wiele wyrazów. Poziom trudności zwiększa od 2 do 5 wyrazów. Na końcu gry prezentowana jest skuteczność gracza i punktacja.

 

 

Pierwiastki Chemiczne
#gryHTML5   #gryPrzegladarkowe Jedna z zestawu trzech gier edukacyjnych dla dzieci, wykonanych na zlecenie według dostarczonego projektu. Rozgrywka polega na podawaniu nazw pierwiastków chemicznych na podstawie symboli na wyświetlonych karteczkach. Karteczki są pobierane z pudełka A. W przypadku podania właściwej odpowiedzi, karteczka z symbolem danego pierwiastka trafia do pudełka B. W przeciwnym wypadku z powrotem do pudełka A. Gra trwa do momentu, aż zostanie ono opróżnione, czyli gracz prawidłowo wskaże wszystkie pierwiastki z puli. Na końcu gry prezentowana jest skuteczność gracza i punktacja.

 

 

Kolory Tęczy
#gryHTML5   #gryPrzegladarkowe Jedna z zestawu trzech gier edukacyjnych dla dzieci, wykonanych na zlecenie według dostarczonego projektu. Rozgrywka polega na jak najszybszym klikaniu na odpowiedni obszar tęczy, zależnie od wyświetlanego napisu. Należy kliknąć w tę część tęczy, która odpowiada wyświetlonej nazwie koloru. Trudnośc polega na tym, że gracz często błędnie sugeruje się kolorem napisu, nie zaś jego treścią. Na końcu gry prezentowana jest skuteczność gracza i punktacja.